Bize Ulaşın
PARTNER DAĞITIM & PAZARLAMA HİZMETLERİ
Amacımız;
Üreten, işleten ve yöneten şirketler ile satın alan, değerlendiren ve kullanan tüketiciler arasında kurulması gereken, GÜVENİLİR, SAĞLAM ve KALICI beraberliği tesis etmektir.

Tek Prensibimiz;
Dağıtım, Nakliye, Organizasyon, Tanıtım, Reklam ve Pazarlama sorumluluğunu aldığımız her ürünü, üretenin hassasiyet ve ciddiyetinde nihai tüketiciyle ulaştırmaktadır.Bu amaç ve prensip doğrultusunda, hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlara taahhütlerimizi yerine getirmiş ve getiriyor olmaktan Partner Dağıtım Hizmetleri olarak gurur duyuyoruz.

DAĞITIM PROSEDÜRLERİMİZ
Dağıtım Organizasyonu :
Bankalar, Yatırım ve Finans Şirketleri, Alışveriş Mağazaları, Reklam Ajansları, Otomotiv, Tekstil ve benzeri kuruluşlara ait, kredi kartları, hesap ekstreleri, fatura, broşür, hediye ve diğer muhtelif gönderilerin uzman ve eğitimli kadro ile, ilgili kuruluşun adresinden alınıp, süratle ve güvenle gideceği adrese teslimi; nazik, dakik, üniformalı ve temiz dağıtım elemanları ile, mesai saatleri içinde alıcının işini en az sürede etkileyecek bir çalışma ile teslim edilmektedir.

Dağıtımı tamamlanan her gönderinin raporu (imzalı gönderiler için) detaylı ve istendiğinde manyetik ortamda ya da şifre korumalı internet üzerinden görüntülemek sureti ile dağıtımı yaptıran kuruluşa sunulmaktadır.

Raporlu İmzalı Dağıtım :
Gönderi üzerinde belirtilen kişiye, anlaşılan süre içinde elden ve imza karşılığı teslimatın yapıldığı dağıtım şeklidir.

Tüm dağıtımlar belirtilen süre içerisinde tamamlanarak, Teslim Detay Raporu ile, gönderilerin kime ve hangi tarihte teslim edildiği dağıtımı yaptıran şirkete rapor edilir. Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri de aynı rapor üzerinde belirtilerek, tarafınıza iadesi sağlanacaktır.

Raporsuz İmzalı Dağıtım :
Gönderi üzerinde belirtilen kişiye, talep edilen süre içinde elden ve imza karşılığı teslimatın yapıldığı dağıtım şeklidir.

Gönderi alıcısının belirtilen adreste bulunmaması durumunda, dağıtım sorumlusu, gönderiyi posta kutusu veya kapı altı yapacaktır. Dağıtım sorumlusu, adrese gittiğini ispat için, alıcıya ait, su/elektrik sayaç no ve benzeri belirleyici notları teslimat formuna kaydedecektir. Dağıtımı yaptıran kuruluşa, dağıtım süresi sonunda rapor verilmez ancak talep edilmesi durumunda münferit alıcılara ait teslim tarih ve şekli yazılı/sözlü olarak rapor edilebilmektedir.

Partner Dağıtım, dağıtımların sorumluluğunu adreslerine teslim edene kadar kabul eder. Teslimat yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir.
Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri gönderi üzerinde bulunan "İade Açıklama Formu" işaretlenerek tarafınıza iadesi sağlanacaktır.

Raporsuz İmzasız Dağıtım :
Gönderi üzerinde belirtilen adrese talep edilen süre içinde yapılan dağıtım şeklidir. Partner Express, dağıtımların sorumluluğunu adreslerine teslim edene kadar kabul eder.
Teslimat yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir.

Teslimatı yapılamayan gönderilerin, teslim edilememe sebepleri gönderi üzerinde bulunan "İade Açıklama Formu" işaretlenerek tarafınıza iadesi sağlanacaktır. >

Adressiz Dağıtım :
Gönderi üzerinde teslimat adresi bulunmayan broşür, el ilanı ve benzeri gönderilere ait dağıtım şeklidir. Partner Dağıtım, dağıtımları talep edilen il, ilçe ya da mahallelerde, müşterinin talep ettiği şekil ve sürede tamamlamayı kabul eder.

Dağıtım yapıldıktan sonra meydana gelebilecek problemlerden Partner Express sorumluluk kabul etmeyecektir.
KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ
GÖNDERİ FİYATLARI
Fiyat hesaplama modülü ile anında bilgi almanızı sağlayalım. Ayrıntılı bilgi için tıklayın
GÖNDERİ TAKİP
Gönderilerinizin girişi geldiği gün yapılarak, bir sonraki günden itibaren internetten izleyebilirsiniz...
Tamam
Broşür dağıtımlarınız için
0212
 212 9 222
0212
 212 9 222
Duyurular
El İlanı Dağıtımı Hakkında
İstanbul ve diğer şehirlerde başarılı bir şekilde el ilanı dağıtımı ile bir çok firmanın bu sene de tercihi olduk.
Broşür Dağıtımı Bizim İşimiz
2013 yılında pek çok firmanın broşür dağıtımı ve diğer dağıtımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimizi sizlerle paylaşmak isteriz.
TÜM DUYURULAR
Gönderi Takip

Gönderileriniz nerede? Stok Durumu Nedir? Ne Kadar Teslimat Yapıldı? Gibi Sorularınızın Cevabı Burada!GÖNDERİM NEREDE?
TÜM DUYURULAR
Fiyatlarımız

Formumuzu doldurarak fiyatlarımız konusunda direk bilgi alabilirsiniz.FİYAT HESAPLA
TÜM DUYURULAR

E-Bülten Üyeliği

Kullanım şartlarını kabul ediyorum.
Copyright © 2014 Partner Dağıtım ve Pazarlama Hizmetleri – Tüm hakkı saklıdır.
19 Mayıs Mahallesi. 19 Mayıs Caddesi. Yasar Dogu Sk.
 No: 9/A Fulya PK: 34600 ŞİŞLİ - İSTANBUL